PRODEJ PŘEDPLATNÉHO ZAHÁJEN

Městské divadlo Kladno zahájilo prodej předplatného na sezónu 2017 / 18 Říkáte si, že je na čase více se věnovat sám sobě a své rodině a začít třeba chodit do divadla? Teď je právě ten nejvhodnější čas. Začíná prodej předplatného!

Díky předplatnému můžete navštěvovat divadlo s výraznou slevou od 20 až do 60%. Vyberete si den v týdnu, kdy budete chtít chodit do divadla a budeme Vás zvát vždy pouze tento den. Budete mít po celou sezonu zaručené vlastní místo. Předplatné je přenosné, můžete ho zapůjčit svým blízkým. Pravidelně budete dostávat informace o programu divadla. Navíc k předplatnému získáte zdarma SPHERE kartu se kterou můžete nakupovat se slevami.  Vybírat můžete z mnoha předplatitelských skupin. Dovolujeme si upozornit např. na novinku Rodinné předplatné, které je určené pro rodiny s dětmi staršími 12 let.  Další novinkou je také Klub mladého diváka, určený pro žáky, studenty a jejich pedagogy. A poslední novinkou je Klub přátel krásných umění, v rámci kterého můžete zhlédnout v divadle pantomimu, balet, operetu, melodramy a večer vážné hudby. Podrobné informace naleznete v přiloženém katalogu. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme se v nabídce zorientovat a vybrat pro Vás nejvhodnější předplatitelskou skupinu.

Co nás vůbec v nové sezoně čeká? V říjnu začneme velkou (anti)nostalgickou popovou revue z 60. let z názvem EXPOp67, na malém sále můžete vidět klasický divadelní thriller Žena v černém. Na konec listopadu chystáme bláznivou konverzační komedii Woodyho Allena Central Park West a poslední premiérou roku 2017 bude rafinovaná detektivka Past. Nový rok zahájíme v únoru premiérou současné izraelské komedie Postižení a v malém sále pak dramatem s něžným úsměvem Oskar a růžová paní.  V dubnu se můžete těšit na nejmilejší frašku všech dob Brouka v hlavě a poslední v sezoně nás čeká dramatizace rodinné ságy Petrolejové lampy.

Těšíme se na Vás v hledišti Městského divadla Kladno.